Dive Group prowadzi regularne badania benchmarkingowe wybranych sektorów rynku. Co roku sprawdzamy jakość obsługi w sektorach: bankowym, usług pośrednictwa finansowego, w kawiarniach, centrach handlowych i na stacjach benzynowych. Najważniejsze wyniki publikuje dziennik Puls Biznesu:

 

 

Istnieje możliwość zakupienia raportów z poszczególnych badań. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Bartkiem Dzudzewiczem (b.dzudzewicz@divepolska.com).

 

Od 2010 roku prowadzimy także badanie DiveTop3 Centra Handlowe, które jest największym do tej pory udostępnianym publicznie badaniem Mystery Shopping w Polsce. Corocznie zebrane dane pochodzą z około 2000 audytów przeprowadzonych w 10 największych centrah handlowych. Wyniki tego badania stanowią jedyne dotychczas opracowanie dotyczące jakości obsługi klienta w Polsce – z tego względu z raportem można zapoznać się za darmo:

Osoby zainteresowane otrzymaniem raportu z roku 2011 w wersji papierowej prosimy o kontakt z Bartkiem Dzudzewiczem (b.dzudzewicz@divepolska.com)

 


Oferta: Mystery shopping | Badanie satysfakcji klientów | Badanie satysfakcji pracowników

© 2011-2018 Dive Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.